Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej - protokół

30.11.2023 r.

Przedstawiamy protokół jury Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej, który odbył się 29 listopada 2023 r. w Domu Kultury "Śnieżka".

Wiktoria nagrodzona na Galimatiasie

28.11.2023 r.

W dniach 24-26 listopada w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów w Warszawie miał miejsce XXI Ogólnopolski Przegląd Teatrów Niesfornych Galimatias 2023

Nagrodzeni na Podkarpackich Konfrontacjach Teatralnych

28.11.2023 r.

W dniach 24-26 listopada w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie miały miejsce III Podkarpackie Konfrontacje Teatralne Rzeszów 2023.

Bartosz i Emilia wyróżnieni

28.11.2023 r.

W dniach 24-26 listopada odbył się 46. Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej „Wobec własnego czasu" w Wałczu.

Koncert godny wyjątkowego jubileuszu

27.11.2023 r.

Światowej sławy soliści, m.in. Maxim Brilinsky, Michel Lethiec, Ostap Popovych, a także ceniony dyrygent Jurek Dybał i Ukraińska Orkiestra Symfoniczna

Mistrzowskie widowisko