Widowisko dla Mamy i Taty

Data publikacji: 31.05.2023 r.

Grupy artystyczne Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpiły na scenie Domu Kultury "Mors" w widowisku dedykowanym swoim rodzicom.

Zaprezentowały się grupy taneczne: Mini Force, Kids Force oraz Force, którymi opiekuje się Katarzyna Dzięgiel, Iskierki i Pantera, prowadzone przez Agatę Lig-Saramę, grupy teatralne: Dziecięcy Teatr "Fantazja" i Młodzieżowy Teatr Małych Form "ferment", prowadzone przez Dominikę Migoń-Madurę, oraz grupa wokalna, ćwicząca pod okiem Magdaleny Białoruckiej-Ogorzelec. Akompaniował Piotr Madura.

fot. Łukasz Pas