Mini Fantazja zwyciężyła!

Data publikacji: 26.05.2023 r.

Dziecięcy Teatr "Mini Fantazja" otrzymał pierwsze miejsce na 45. Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych i Młodzieżowych pn. "Tropem Jasia i Małgosi".

Przegląd miał miejsce 25 maja w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy. Wzięło w nim udział 10 zespołów teatralnych z terenu województwa podkarpackiego. Dziecięcy Teatr "Mini Fantazja" zaprezentował bajkę Jana Brzechwy pt. "Księżniczka na ziarnku grochu" zyskując uznanie jurorów i tym samym otrzymując I miejsce.

"Mini Fantazję" tworzą: Natalia Baran, Laura Bień, Amelia Gałkowska, Zofia Knot, Karolina Mierzicka, Maria Musielak, Cyprian Papaj, Mirella Pietreanu, Blanka Pietrucha, Antoni Pitak, Anna Pleban, Otylia Pych, Karol Stachowicz, Urszula Stachowicz, Milena Szymaszek, Stanisław Węgrzyn, Emilia Zapłacka i Martyna Ziara.

Ogromne podziękowania kierujemy do Pań Krawcowcych, które uszyły przepiękne kostiumy: Pani Beaty Śliwy i Pani Agnieszki Wodzień.

Muzyka i akompaniament: Piotr Madura, reżyseria: Dominika Migoń-Madura.

Serdecznie gratulujemy!

fot. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z RODO.